בובספוג – המחזמר

ההפקה הישראלית מאחדת לראשונה על במה אחת, בין השחקנים המקוריים המדבבים את הסדרה ב 25 השנים האחרונות. עידו מוסרי כ’בובספוג’, גלעד קלטר כ’סקווידוויד’, ולירון ברנס כ’פטריק סטאר’. ועשרות שחקנים , רקדנים וזמרים.

כשאזרחי ביקיני בוטום מגלים שהר געש עומד להתפרץ ולהרוס את העיירה האהובה שלהם, בובספוג וחבריו מבינים שיהיו חייבים להתאחד כדי להציל את גורלם התת-ימי.

כשנראה שהחיים תחת סכנת קריסה ואבדה כל תקווה, קם לפתע גיבור בלתי צפוי... המגלה לכל תושבי ביקיני בוטום שכוחה של אופטימיות אמיתית הוא חסר כל גבולות, ושבאמת ניתן להציל בעזרתה את העולם!

עולם האנימציה המוטרף של הסדרה - שבמרכזה הרפתקאות   בובספוג, - זוכה לגרסת לייב אקשן, עם  פטריק סטאר, סקווידוויד, פלנקטון, ושאר הדמויות האהובות, שקמות לתחיה במחזמר שמצליח להביא לבמת התיאטרון את הצבעוניות הפרועה של הסדרה, עם שירים שכתבו טובי המלחינים בעולם, ביניהם: דוייד בואי , בריאן  אדמס ,

סינדי לאופר, אירוסמית' ועוד.

ההפקה הישראלית מאחדת לראשונה על במה אחת, בין השחקנים המקוריים המדבבים את הסדרה ב 25 השנים האחרונות. עידו מוסרי כ'בובספוג', גלעד קלטר כ'סקווידוויד', ולירון ברנס כ'פטריק סטאר'. ועשרות שחקנים , רקדנים וזמרים.

 

 

יוצרים: בימוי וניהול אומנותי : גדי צדקה תרגום: עמית גור ניהול מוסיקלי ועיצוב סאונד: יהונתן פרלמן כוריאוגרפיה:מאור לוי תפאורה:במבי פרידמן תלבושות: אלה קולסניק הדרכה קולית: עידן ליפר תאורה: זיו וולושין עיצוב קמפיין: שיין הורוביץ הפקה: יגאל הרטל
משתתפים: בכיכובם של עידו מוסרי, לירון ברנס וגלעד קלטר בהשתתפות עשרות זמרים,רקדנים ואקרובטים

שתפו חברים

תאריכי הצגות

לא נמצאו תאריכים
דילוג לתוכן